KONST / Litografier / Grafiskt blad 11795233
nr 1179 5233
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Grafiskt blad, Fågelskådaren. Signerad, numrerad 40/100, motivet: 33x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 april 2018
kl 18:18:34
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert